Діаметр кола дорівнює 30 см Знайдіть площу круга обмеженого цим колом( число округлити до сотих)


Ответы на вопрос

Отвечает Рябичева Анастасия.

Площадь круга по формуле
S = π*D²/4 = 3.14 *30²/4 = 3.14*225 = 706.5 см² - площадь - ОТВЕТ