Одна сторона трикутника на 6 см більша за другу, а кут між ними дорівнює 120. Знайти периметр

трикутника, якщо довжина третьої сторони дорівнює 21 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Буглов Никита.

A=xсм,b=x+6см,<C=120,c=21см
с²=a²+b²-2abcosC
x²+x²+12x+36-2x*(x+6)*(-1/2)=441
x²+x²+12x+36+2x²+12x-441=0
4x²+24x-405=0
D=576+6480=7056
x1=(-24-84)/8=-108/8 не удов усл
x2=(-24+84)/8=60/8=7,5⇒a=7,5см
b=7,5+6=13,5см