Одночасно підкинули два гральних кубики знайдіть імовірність того, що добуток очок на кубиках

дорівнюватиме 12

Ответы на вопрос

Отвечает Марченкова Соня.
На кожному з кубиків може випасти одне з чисел від 1 до 6, всього існує 6×6=36 різних комбінацій. Оскільки 12=2×6=3×4, то добуток 12 можна отримати з такими очками: 2 і 6, 3 і 4, 4 і 3, 6 і 2 (4 варіанти). Отже, ймовірність того що добуток очок на кубиках дорівнюватиме 12, складає 4/36 або 1/9.
Відповідь: 1/9.