Обчислити площу фігури, що обмежена кривою y=-x^2+6x та віссю ОХ


Ответы на вопрос

Отвечает Зубко Даша.
 \int\limits^0_6 {-x^2+6x} \, dx = \int\limits^0_6 {6x} \, dx - \int\limits^0_6 {x^2} \, dx =3x^2- \frac{x^3}{3} |0,...6=36