Дріт довжиною 7 м поділили на 12 рівних частин, а другий дріт довжиною 15 м поділили на 21 рівну

частину. Частина якого дроту, перого чи другого, більша?

Ответы на вопрос

Отвечает Карсакова Даша.
15/21 -7/12=приводим к общему знаменателю 84
60 /84-49/84=11/49 второго больше