узымку легковый автомобиль на 1 км шляху вытрачае 87 г бензинуэ, а влiтку 80г. На скiлькi грамiв

бензину менше витрачае автомобiль улiтку, на 100 км шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Таумарк Ренат.

1) 87-80=7 (г)- бензину менше витрачає автомобіль влітку на 1 км шляху;
2) 7×100=700 (г)