Микола розв'язував задачі 1/3 частину уроку,а самостійну роботу виконував половину тієї частини

уроку,що залишилася.Яка частина уроку була витрачена на виконання самостійної роботи?

Ответы на вопрос

Отвечает Бекбаева Жазира.
Основываямь на те що : 1-1/3=2/3 значить 2/3=4/6 , то модно сказати що 2/6 уроку було витрачено на сам роботу