З 20кг гасiння соняшнику можна отримати 3.5 кг олii. Скiльки олii можна отримати з 400 кг такого

самого насiння?

Ответы на вопрос

Отвечает Некрасов Коля.
1) 400:20=в 20 раз больше 400 кг,чем 20 кг
2) 3,5*20=70 кг масла с 400 кг подсолнечника
Отвечает Plastun Anastasiya.
1 спосіб:

1) 400 : 20 = 20 раз,
2) 3,5 * 20 = 70 кг,

2 спосіб (пропорцією):

20 кг насіння --- 3,5 кг олії,
400 кг            ---    х,

х = (400 * 3,5) : 20 = 70 кг,

відповідь: з 400 кг  насiння можна отримати 70 кг олії