У їдальню привезли 6кг груш і стільки ж яблук. Для приготування компоту використали 5кг фруктів.

Скільки кілограмів фруктів залишилося?

Ответы на вопрос

Отвечает Харюков Антон.
6*2=12кг- привезли всего фруктов
12-5=7кг- осталось фруктов
Отвечает Арунов Дидар.
(6+6)-5=7 ось так от це ж легко