Видстань трасою миж селами Ясенивка и Катеринивка становить 244 км. Василько з татом виехали з

Ясенивки до Катеринивки на автомобиле, який рухався з швидкистю 68 км/год. У цей же час из Катеринивки до Ясенивки на мотоцикли виехал Василькив дядько. З якою швидкистю рухався на мотоцикли Василькив дядько, якщо родичи зустрилися через 2 години?

Ответы на вопрос

Отвечает Новосельцева Саша.

1)244:2=122км/ч-скорость сближения.

2)122-68=54км/ч-скорость дяди.

Отвечает Шуваев Миша.

1) 68*2=136(км) проїхав автомобиль

2) 244-136=108(км) проїхав мотоцикл

3)108:2=54(км\г) швидкість мотоцикла