Три спортивні школи відвідує 725 учнів.Першу школу відвідує 235 учнів,другу - на 7 більше, ніж

пршу.Скільки учнів відвідує трєтю школу?

Ответы на вопрос

Отвечает Лукіянчук Ксюша.
1. 235+7=242- відвідує другу школу
2. 235+242=477-відвідують першу и другу школу разом
3.725-477=248 відвідують третью школу