За 6 год автомобіль проїхав 534 км. Скільки кілометрів він проїде за 8 год, якщо рухатиметься з

такою самою швидкістю?

Ответы на вопрос

Отвечает Шапкина Анна.
1) 543/3=90,5км/год
2) 90,5*8=724км

Отвечает Гришко Артём.
№1. 195:2,5=78км/год-швидкість 
78*3,6=280,8 км-проїде