Граничний вік горобця складає 14 років що становить 7/12 віку зозулі. 7/15 віку курки. 7/50 віку

сокола. визнач вік зозулі, курки і сокола I помогите решить

Ответы на вопрос

Отвечает Братанич Андрей.
14*(7/12)=8 цілих одна шоста-зозулі. 14*(7/15)=6 цілих вісім п'ятнадцятих- курки 14*(7/50)=1 ціла двадцять чотири двадцять п'ятих- сокола