3200 кг картоплі розділилм між чотирма санаторіями у відношенв 2:4:7:3; Скільки кілограм картоплі

одержав кожен санаторій .

Ответы на вопрос

Отвечает Андрусенко Назар.
Нехай коефііент пропорційності х, тоді отримамо рівняння:
2х+4х+7х+3х= 3200
16х=3200
х=200
2х=2*200=400
4х=4*200=800
7х=7*200=1400
3х=3*200=600