У 1 кг зернової суміші для папуг міститься 850 г проса та вівса ,350 г вівса та соняшникового

насіння. Скільки окремо просаа ,вівса,та соняшникового насіння містить 1 кг суміші для папуг?

Ответы на вопрос

Отвечает Силуянов Илья.
850÷2=425 проса окремо вивса 
350
÷2=175 вивса окремо насиння 
425+175=600 вивса 
ответ: 600 грамм вивса 175 насиння и 425 проса
Отвечает Исаков Артур.
Розв'язання.   10 + 23 + 9
10 + 23 = 33 (кг) - зібрали проса і вівса разом.
33 + 9 = 42 (кг) - зібрали кукурудзи.
Відповідь: 42 кілограми.