Перший насос перекачує 90 м3 води на 1 год швидше, ніж другий 100 м3. Скільки води щогодини

перекачує кожен насос, якщо перший перекачує за 1 год на 5 м3 води більше, ніж другий?

Ответы на вопрос

Отвечает Тупиков Сергей.
Х м³/год - потужність 1насоса
(х+5)м³/год - потуж. 2 насоса

100/х-90/(х+5)=1
100х+500-90х-х²-5х=0
х²-5х-500=0
D=25+2000=2025
х=(5+45)/2=25(м³/год) - перекачує 2 насос
25+5=30(м³/год) - перекачує 1 насос