Із бочки відлили спочатку 0,5, а потім - 0,3 всієї води, після чого в ній залишилося 60 літрів.

Скільки води було в бочці?

Ответы на вопрос

Отвечает Гильманов Айзат.
Пусть всего воды в бочке будет x, тогда 0,5-0,3=0,2
0,2x=60
X= 60/0,2
X=300 литров
Отвечает Иванова Анастасия.
1-0,5-0,3=0,2
0,2 - 60
1 - х
х=60/0,2=300л