Карета попелюшки йхала асвальтованою дорогою 2 години швидкистю 24 км за год а грунтованою 3 годзи

швидкистю 5 км за годину який шлях подолала карета попелюшки

Ответы на вопрос

Отвечает Blinkov Nikita.
1) 2*24=48(км) -асфальтною дорогою.
2)5*3=15(км)- грунтованою дорогою.
3) 48+15=63(км)- всього.
Відповідь: 63 км проихала карета попелюшки.
Надеюсь хоть немного помогла))