Напиши різницю двох виразів і спрости її: −4−m і 27,6+m Зведи подібні доданки: −2,38x+7,3x−19,2x


Ответы на вопрос

Отвечает Гайнанова Кристина.
(-4-m)-(27,6+m)=
 = -4 -m - 27,6 -m=-2m-31,6=-2(m+15,8)
2) -2,38х+7,3х-19,2х=
  =х(-2,38+7,3-19,2)=  -14,28х