Помогите пожалуйста..Задача 1)...... З двох населених пунктів ,відстань між якими 44,62 км, виїхали

одночасно назустріч один одному два велосипедисти .Швидкість одного з них 15 км/год, а швидкість другого становить 96% швидкісті першого. Через скільки годин вони зустрінуться?Задача 2)під час благоустрою території було висаджено на клумби 100 кущів троянд і 150 кущів папороті. Який відсоток від усіх висадженних кущів складають троянди?

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунов Глеб.

15:100*96=14,4% - швидкість ІІ велосипедиста

14,4+15=29,4(км/год) - швидкість зближення

44,62:29,4=1,52(год)

 

100+150=250(кущ) - всього троянд і папороті

 

250кущ - 100%

100кущ - ?%

 

100:250*100=40% - становлять троянди