Олжас базардан 19200 теңгеге 2 тотықұс, 1 күшік және 1 мысық сатып алды. Күшік мысықтан 3 есе

қымбат, ал тотықұстан 2 есе арзан. Мысық неше теңге? Тотықүс неше теңге?

Ответы на вопрос

Отвечает Корнилов Иван.
1) 6х+6х+х+3х=19200
    16х=19200
     х=1200(тг)-котёнок
  
2)1200*3=3600(тг)-щенок.
3)1200*6=7200(тг)-попугаи