Дві бригади працювали однаковий час і зробили 810 м дороги по скільки метрів дороги зробила кожна.

бригада якщо в першій було 4робітники а в другій 5

Ответы на вопрос

Отвечает Нефёдов Максим.
1. 4+5=9 работников
2. 810 : 9 = 90 м на 1 работника
3. 90 х 4 = 360 м  первая бригада
4. 90 х 5 = 450 м вторая бригада
Отвечает Кичеева Аня.
4+5=9(роб) - всього
810:9=90(м) - выдремонту вав 1 робітник
90*4=360(м) - І бригада
810-360=450(м) - ІІ бригада
оцени как лучш