60 дерев ростуть з однієі сторони вулиці кожне друге дерево клен кожне третє аболипа або клен решта

дерев берези скільки беріз росте на цій стороне вулице

Ответы на вопрос

Отвечает Суяркова Таня.
Порахуємо яка частина дерев припадає на клени та липи: 1/2+1/3=5/6. Знайдемо кількіссть цих дерев: 5/6*60=50. віднімем від загальної кількості кількість кленів та лип: 60-50=10. Відповідь 10 берез