В одному ящику було в 7 разів більше апельсинів ніж у другому. Коли з першого ящика взяли 38

апельсинів а з другого 14 тов другому залишилось на 78 апельсинів менше ніж у першому. Скільки апельсинів було в кожному ящику спочатку. начертите пж схему ес что могу помоч с инфой и англ

Ответы на вопрос

Отвечает Зяблицев Дима.
7x-38=(x-14)+78
7x-x=78-14+38
6x=102
x=17кг в другому ящику
в першому 7*17=119кг
Відповідь:119кг і 17 кг.