задумане двоцифрове число, яке на 58 більше від добутку своїх цифр. Х це цифра десятків, а у- це

цифра одиниць двоцифрового числа. Потрібно рівняння а також відповідь що це зап число?

Ответы на вопрос

Отвечает Гулевич Вероника.
10x+y=x*y+58; y-x*y=58-10x; y*(1-x)=58-10x; y=(58-10x)/(1-x); y =2*(29-5x)/(1-x). натуральними розвёязками цього рівняння є числа х=7; у=2. Отже, число 72.