Знайди сторони рівнобедреного трикутника якщо його периметр дорівнює а основа коротша за бічну

сторону на 2,6 см. Помогите плиз!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Чупина Екатерина.

Периметр = а?

 

Трикутник АВС, де АС - основа, АВ=ВС - сторони.

АС = АВ-2,6 см.

Тоді АС + АВ + ВС = а

Підставляємо значення:

АВ-2,6 + АВ + АВ = а

3*АВ - 2,6 = а

3*АВ = а+2,6

АВ = (а+2,6)/3

АС = (а+2,6)/3 - 2,6

Відповідь:

Сторони АВ та ВС = (а+2,6)/3

Основа = (а+2,6)/3-2,6