товар коштує 80 гривень. Спочатку ціну підвищили на 10 % , а потім знизили на 20%. Яка ціна товару


Ответы на вопрос

Отвечает Рейх Рамир.
1) 80:100*8=8 гр - 10%
2) 80+8=88грн - стала цына
3) 88:100*20=17.6 гр - 20%
4) 88-17,6=70.4 гр - стала цына