Заєць і вовк садили в лісі ялинки.Заєць посадив 32 ялинки на відстані 4м 3дм одна від одної.Вовк

посадив 41 ялинку на відстані 3м 6дм одна від одной.Чий ряд ялинок довший і на скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Сапожникова Александра.
32 * 4,3 = 137,6 метра
41 * 3,6 = 147,6 метра
147,6 - 137,6 = на 10 метра больше посадил волк
Ответ:137,6 метров; 147,6 метров; на 10 метров.