Одна зі сторін трикутника у 2 рази більша за другу сторону,а друга-на 7 дм менша від

третьої.Знайдіть сторони трикутника, якщо його периметр дорівнює 99 дм.

Ответы на вопрос

Отвечает Беринчик Кирилл.
Припустимо, що перша  сторіна трикутника - х дм, тоді друга - 2х дм, а третя - (х+7) дм. За умовою задачі периметр трикутника дорівнює 99 дм. 
Маємо рівняння: 
х+2х+х+7 = 99; 
4х+7 = 99;
4х = 99 - 7;
4х = 92;
х = 92:4;
х = 23 (дм) - перша сторона трикутника.
2х = 2*23= 46 (дм) - друга сторона трикутника. 
х+7 = 23+7 = 30 (дм) - третя сторона трикутника. 
Перевіряєм:Р = 23+46+30 = 99 (дм)

Відповідь: 23 дм; 46 дм; 30 дм. 
 
                               Якщо це правильно то рада була допомогти :)