Три спортивні школи відвідує 725 учнів. Першу школу відвідує 235 учнів, другу — на 7 більше, ніж

першу. Скільки учнів відвідує третю школу?

Ответы на вопрос

Отвечает Тыщенко Ксения.
1)725-235=490(уч.)-в другому і в третьому класі.
2)235+7=242(уч.)-в другому класі.
3)490-242=248(уч.)-в третьому класі
Відповідь: 248 учнів в третьому класі.
                                                  на русском
1)725-235=490(уч.)-во втором и в третьем класс
е.
2)235+7=242(уч.)-во втором классе.
3)490-242=248(уч.)-в третьем классе.
Ответ: 248 учеников в третьем классе.