Скільки цифр у числі 4^5*5^13? Допоможіть будь-ласка, завдання на олімпіаду (без калькулятора)!


Ответы на вопрос

Отвечает Карасев Миша.
4^5*5^13=4^5*5^5*5^8=(4*5)^5*5^8=20^5*5^5*5^3=(20*5)^5*5^5=100^5*5^3=125*10000000000=1250000000000

получается 13