У коморі було 680 кг борошна.Воно зберігались у 7 малих і 8 великих мішках.Маса малого мішка 40

кг.Яка маса великого мішка?

Ответы на вопрос

Отвечает Ермак Кристина.
Масса малого мешка - 40 кг, 7 мешков - ?
Масса большого мешка - ?, 8 мешков - ?
Масса всей муки - 680 кг
-----------------------------------------------------------
Выражение: (680 - 40 * 7) : 8 = 50  
1) 40 * 7 = 280 (кг) - масса муки в 7 малых мешках;
2) 680 - 280 = 400 (кг) - масса муки в 8 больших мешках;
3) 400 : 8 = 50 (кг) - масса одного большого мешка. 
Ответ: 50 кг.
Отвечает Назаренко Мирослав.
1) 7×40=280 (кг)-всього у 7 малих мішках
2) 680-280=400 (кг)- всього у 8 великих мішках
3) 400÷8=50 (кг)- в 1 великому мішку
Відповідь: 50 кг у великому мішку