На ремонт кабінету 5-А класу, витратили суму,що становить дві цілі дві п'ятих, що витратили на

ремонт кабінету 5-Б класу.На скільки більше коштів витратили на ремонт 5-А, якщо на ремонт кабінету 5-Б класу витратили 2400 грн ?

Ответы на вопрос

Отвечает Кулягина Злата.
Не знаю яким способом ви вчили, якщо десятковим дробом, то треба 2 2/5 перевести у десятковий дріб, тобто 2 2/5=2,4 і тоді перша дія буде такою:
2400*2,4=5760(грн)-витратили на ремонт 5А класу;
якщо брати дріб, то 2 2/5= 12/5(дванадцять п"ятих), тоді перша дія буде такою:
2400:5*12=5760(грн)-витратили на ремонт  5А класу;
але це не впливає на результат, то ви виберіть собі одну з тих дій, залежно як ви вчите, чи як зручніше вам
Друга дія:
5760-2400=3360(грн)-витратили більше на ремонт 5А