помогите плиз у василька в6 разів менше марок ніж у михайлика скільки марок у михайлика якщо їх у

нього на 105 більше ніж у василька?

Ответы на вопрос

Отвечает Прелова Виктория.

нехай у Василька х марок,тоді у Михайлика 6х Складемо рівняння

6х-х=105

5х=105

х=105:5

х=21 марка у Василька

21*6=126 марок у Михайлика

===================================

 

Отвечает Муртазин Эмиль.

6х-х= 105

5х=105

х=21 марка у Василия

21 * 6 = 126 марок у Михаила