7 наклейок коштують 14 грн.Скiльки коштують 5 таких наклейок?


Ответы на вопрос

Отвечает Аралбаева Инара.
14:7=2(грн)коштує одна наклейка
2*5=10(грн)
Відповідь:10 грн коштують 5 таких наклейок.