Кріль за день зїдає 3кг 500г кормів. з них трава становить7/10 а зерно - 7/100 усіх кормів. Скільки

разом трави і зерна зїдає кріль за день.?

Ответы на вопрос

Отвечает Исабеков Айбол.
1 кг=1000г
3кг500г=3500г
3500:10*7=2450 г - трава
3500:100*7=245 г - зерно
2450+245=2695г=2 кг 695 г - зерной трава разом