0,5 кг цибулі, 3 кг картоплі і 1 кг огірків разом коштують 36 грн, а 2 кг цибулі і 4 кг огірків 72

грн. Якою є вартість 1 кг картоплі?

Ответы на вопрос

Отвечает Ляховець Максим.
Складемо систему з двох рівнянь:
0,5Ц + 3К + О = 36
2Ц + 4О = 72

Друге рівняння почленно поділимо на 4. Отримаємо:
0,5Ц + О = 18

Підставимо в перше рівняння:
18 + 3К = 36
К = 6

Відповідь: вартість 1 кг картоплі -- 6 грн.