Ширина прямокутника в 3 рази менша від його довжини.Знайди периметер прямокутника,якщо його довжина

12см.

Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Вадим.
12:3=4(см)-ширина прямокутника;
(12+4)*2=32(см)-периметр