Запиши за допомогою чотирьох двійок і знаків арифметичних дій числа:0, 2, 3, 8, 44.


Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.
 2+2-2-2=0
2*2-2:2=3
(2-2)*2+2=2
2-2+2*2*2=8
22+22=44