Помогите!!!!!!! Відносна молекулярна маса невідомого оксиду дорівнює 160. Визначте формулу оксиду,

масову частку невідомого елемента в цьому оксиді, співвідношення мас елементів, якщо відомо, що валентність невідомого елемента ІІІ.

Ответы на вопрос

Отвечает Denver Lesha.
Э2О3 - формула оксида
Найдем Mr (Э2О3) = 2*Х + 16*3
Составим уравнение:
2Х + 48 = 160
2Х = 160-48= 112
Х = 112:2= 56
Это Fe/
Fe2O3