Відстань між мотоциклістом і велосипедистом дорівнює 168 км , їх шувидкість дорівнює 72км/год і

12км/год . Через скільки годин вони зустрінуться якщо 1/рухатимуться назустріч один одному ? 2/мотоцикліст наздоганятиме велосипедиста ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,..наперед дякую

Ответы на вопрос

Отвечает Боровик Настя.
1. РУХАЮТЬСЯ НАЗУСТРІЧ :
1) 72 + 12 = 84 (км/год) - швидкiсть зближення ;
2) 168 : 84 = 2 (год).
Відповідь : зустріч відбудеться через 2 години