У кіоску було 15 ящиків винограду, по 9 у кожному. До обідньої перерви продали 90 кг. У скільки

разів більше винограду продали, ніж залишилось?

Ответы на вопрос

Отвечает Ануфриев Виталик.

1)15*9=135 (кг)-всього винограду.

2)135-90=45 (кг)-залишилося.

90:45=2 (р.)

 Відповідь:У 2 рази більше винограду продали, ніж залишилось.

Отвечает Лабузов Костя.

15*9=135

135-90=45

90/45=2

ответ 2