як записати задачу у двох касах було 807.коли з першої каси видали 167 грн то в ній залишилося 123

грн . Скільки грошей було в кожній касі спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Скляревский Миша.

Було:

І - ? грн   }  807 грн.

ІІ - ? грн. }

 

Видали:

І - 167 гнр.

 

Залиш.:

І -123 грн

 

167+123=290(грн).  - було у І касі

807-290=517(грн). було у ІІ касі