Шлях від а до б автомобіліст проходіть за 2.5 години якщо він збільшить швидкисть на 20 км/год то

за 2 год він пройде на 15 км більше ніж від а до б знайдіть відстань від а до бшлях від а до б

Ответы на вопрос

Отвечает Драгун Анна.
S_1 - расстояние от А до В.
S=V·t   ⇒   

V_1=S_1:t_1=S_1:2,5= \frac{2S_1}{5} \\\\V_2=V_1+20= \frac{2S_1}{5}+20 \\\\S_2=V_2\cdot t_2=( \frac{2S_1}{5}+20)\cdot 2\\\\S_2=S_1+15\\\\( \frac{2S_1}{5} +20)\cdot 2=S_1+15\; |\cdot 5\\\\4S_1+20200-75\\\\S_1=200-75=5\\\\S_1=125