Щоб засіяти 32га поля, витратили деяку кількість насіння.На скільки відсотків треба збільшити

кількість насіння щоб засіяти поле, площа якого більша на 16 га

Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.
32га - 100%
48га - ?%
Нехай х% потрiбно щоби засiяти друге поле.
Складемо пропорцiю:
32/48 = 100/x
x = (48*100)/32
х = 150%
Вiдповiдь: На 150% треба збiльшити кiлькiсть насiння щоб засiяти друге поле.