У Мишка 5 гривень.Він купив 5 зошитів по 80 к. кожний і ще кілька олівців,по 30 к. кожний.Скільки

олівців він купив і скільки грошей у нього залишилось?

Ответы на вопрос

Отвечает Осипов Слава.
5* 0.80=4 грн                                                                                                              3*0.30=0.90 коп                                                                                                        4+0.90=4.90 коп потратив                                                                                                   5 - 4.90 = 0.10 коп залишок
Отвечает Дружинина'мр Валерия.
5з * 80к = 400к = 4грн
а далі пиши 2 варіанти відповіді
2ол и 40к
3ол и 10к