18 бала ойнау ушин жуптасып сапка турды.Неше жуп болды?


Ответы на вопрос

Отвечает Печенькин Рома.
Жауабы : 9 жуп болды .
Отвечает Потеряева Маргарита.
Егер балалар жұп болып сапқа тұрса, онда балалар 2ден сапқа тұрды.
x-жұп саны
1 жұп балалар саны - 2
х жұп балалар саны - 18

1---------2
x--------18

x=(18×1)÷2=18÷2=9
Жауабы: 9 жұп болды