За 3 дни автомобиль проихав а км.Першого дня вин проихав 300 км,а другого -на 20 км менше.Скильки

километрив проихав автомобиль третього дня?Склади вирах для розвязування задачи та обчисли його значення,якщо а=960

Ответы на вопрос

Отвечает Митченко Анна.
А-(300-(300-20))
если а=960, то
960-(300-(300-20))=960-300-280=380км-в третий день.