У багатоповерховому будинку від поверху до поверху 20 східців.Скільки східців потрібно пройти щоб

піднятися з першого поверху на шостий а тоді спуститися на третій?

Ответы на вопрос

Отвечает Лебединец Снежана.
(20*6+20*3)=180
ответ: надо пройти 180 ступенек
Отвечает Романова Софья.
      Р О З В' Я З А Н Н Я
20х6=120(сх.)      (20+20+20+20+20+20=120)
В I Д П О В I Д Ь: потрібно 20 східців.