Маса торта 900 грам петрик розрізав його на 4 шматки так що найбільший із них важить стільки ж

скільки 3 інші разом. якою є маса найбільшого шматка?

Ответы на вопрос

Отвечает Будникова Ксения.
1) 900/4=225(г)-масса 1 куска
2) 225*3=675(г)-масса большого куска
Ответ: масса большого куска весит 675 грамм.